fbpx

Finansavimo pritraukimas

Susidūrusios su poreikiu generuoti pakankamai grynųjų pinigų investicijoms, kurios padėtų vykdyti plėtrą ar sutaupyti išlaidų, įmonės, organizacijos ar įstaigos paprastai ieško išorinių finansavimo šaltinių. Finansavimo šaltiniai priklauso nuo potencialaus lėšų gavėjo tipo ir statuso. Dauguma atvejų jie apima ir valstybinio, ir privataus tipo finansavimą.

Public Sources of Funding

Įmonės turi galimybę pasinaudoti valstybinio tipo finansavimu įvairiais jų plėtros etapais, pavyzdžiui, subsidijomis ar paskolų garantijomis be įsipareigojimo jas grąžinti, kurias galima panaudoti įvairių tipų investicijoms, įskaitant tyrimus ir plėtrą, investicijas į gamybos įrangą, ekologiškas technologijas, žmogiškųjų išteklių plėtrą, verslo procesų pagerinimą ir kitas sritis. Jos dažniausiai yra skiriamos iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ar tokių programų kaip „Horizontas 2020“. Šių lėšų skyrimas yra reguliuojamas teisės aktais. Jų paskirtis – siekis plačiau paveikti Europos ar šalies ekonomiką ir visuomenę. Beveik visais atvejais šios lėšos yra skiriamos konkurso tvarka. Be to, jas galima lengviau pasiekti, nes visuomenė yra plačiau informuojama apie jų paskirtį bei suteikiama galimybė pasinaudoti standartinėmis procedūromis ir paraiškos formomis. Šiomis lėšomis taip pat gali plačiai pasinaudoti ir ne pelno organizacijos bei viešosios įstaigos.

Mūsų projektų rašymo specialistų komanda turi gilių žinių apie ES finansavimo ekosistemą, nuolat seka naujausias finansavimo galimybes, finansavimo programas ir pramonės tendencijas. Mes galime padėti jums atrasti tinkamiausias finansavimo priemones tinkančias konkrečiam jūsų projektui.

Mes tikime, kad kiekviena organizacija yra unikali, todėl rengiame indvidualizuotus projektus, pabrėžiančius jūsų organizacijos stiprybes, inovacinius gebėjimus ir atitinkančius prioritetinius finansavimo kriterijus. Mes kruopščiai rengiame projektus, atsižvelgiant į jūsų organizacijos viziją, tikslus ir galimą poveikį pramonėje bei visuomenei.

Delegavę projekto rašymą mūsų komandai, jūsų organizacija gali sutelkti dėmesį į pagrindines veiklas ir naujoves. Siekdami sutaupyti jums laiko ir išteklių, mes prižiūrime visą projekto rengimo procesą, nuo idėjos formulavimo iki projekto pateikimo agentūrai, ir leidžiame jūsų komandai skirti dėmesį tam, ką ji daro geriausiai.

Mūsų komanda turi įrodytą patirtį gaunant finansavimą novatoriškoms organizacijoms įvairiose pramonės šakose. Mes didžiuojamės savo gebėjimu sukurti įtikinamus projektus, padidinančius jūsų galimybes gauti reikalingą finansavimą jūsų projektams.

Mūsų paslaugos apima ne tik projektų rašymą. Mes teikiame visapusę paramą projekto įgyvendinimo metu, siekiant užtikrinti projekto veiklų ir išlaidų atitiktį finansavimo reikalavimams.

ProBaltic paslaugos procesas

Mes, „ProBaltic “ konsultantai, siekiame padėti pasinaudoti geriausiais ir tinkamiausiais prieinamais valstybiniais ar privačiais fondais, kurie patenkintų mūsų klientų poreikius ir finansuotų valstybinius ar privačius subjektus. Šiuo tikslu, jei klientas atitinka finansavimui keliamus reikalavimus, mes:

  • Padedame apibrėžti projekto ar verslo idėją;
  • Nustatome tinkamus finansavimo šaltinius, paaiškindami galimų finansavimo schemų reikalavimus;
  • Parengiame reikiamą dokumentaciją, įskaitant investicinius projektus, verslo planus, galimybių studijas, įvairias formas ir kitą reikalingą dokumentaciją;
  • Padedame klientui įgyvendinti projektą, perimdami projekto administravimo naštą, kurią sudaro formalios ir neformalios projekto ataskaitos finansuojančioms institucijoms, kontroliuojami prekių, darbų ar paslaugų pirkimai.

Susiję Atvejai

Asmeninio konsjeržo paslaugų platforma

Asmeninio konsjeržo paslaugų platforma

Asmeninio konsjeržo paslaugų platforma – inovatyvus sprendimas, skirtas suteikti klientams aukščiausios kokybės, individualizuotas ir efektyvias paslaugas, padedantis jiems geriau tvarkyti savo laiką ir gyvenimo poreikius.

Skaityti toliau
Pramonės įmonių sėkmė pritraukiant ES finansavimą > 50 MW saulės elektrinių diegimui

Pramonės įmonių sėkmė pritraukiant ES finansavimą > 50 MW saulės elektrinių diegimui

Mūsų konsultacinė įmonė dirba su įmonėmis iš įvairių sektorių, padėdama joms sėkmingai pritraukti ES finansavimą teikdama paraiškų rašymo paslaugas. Mūsų sėkmės istorijos siekia nuo baldų gamybos iki maisto perdirbimo, nuo žemės ūkio iki chemijos pramonės, nuo tekstilės iki mašinų gamybos sektorių. Bendradarbiaukite su mumis, kad sustiprintumėte savo tvarumo iniciatyvas ir taptumėte dalimi žaliosios energijos revoliucijos!

Skaityti toliau