fbpx

„ProBaltic Consulting“ parengė UAB „Komfovent“ 11 000 000 eurų vertės investicinį projektą, kuris buvo iš dalies finansuotas ES struktūrinių fondų lėšomis, skirtą gamybos efektyvumo didinimui ir esminiam gamybos proceso pakeitimui, apimantį naujos gamybinės bazės statybą ir konkurencingumui didinti skirtos šilumokaičių gamybos linijos pirkimą bei diegimą.

UAB „Komfovent“, didžiausia Baltijos šalyse vėdinimo įrenginių gamintoja, vieno svarbiausio, gaminamų vėdinimo įrenginių, komponento šilumokaičio gamybą vykdė už įmonės ribų dėl to ilgėjo produkcijos gamybos terminai, sumažėjo produkcijos asortimentas bei mažėjo įmonės lankstumas tenkinant klientų poreikius. Todėl, siekiant koncentruoti gamybą vienoje ir padidinti gamybos apimtis, įmonė 7,64 ha ploto žemės sklype suplanavo naujos gamyklos statybą bei inovatyviausios gamybos linijos įsigijimą ir diegimą. „ProBaltic Consulting“ padėjo UAB „Komfovent“ pasirinkti tinkamą finansavimo schemą, įvertinti projekto tinkamumą ir idėjos galimybes pritraukti finansavimą bei parengti investicinį projektą ir paraišką Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramai gauti.

Projekto metu buvo įkurta nuosava UAB „Komfovent“ gamybos bazė, atlikti pagrindiniai gamybos proceso pertvarkymai. Gamybos proceso schema integruota į modernią ir novatorišką, analogų Baltijos šalyse neturinčią, šilumokaičių gamybos liniją. Taip pat dėl pasiekto projekto rezultato įmonė sutrumpino vėdinimo įrenginių gamybos laiką, lanksčiau pradėjo reaguoti į klientų poreikius, užtikrino greitą ir kokybišką atsarginių detalių pateikimą ir pagerino elektros energijos suvartojimo efektyvumą bei sumažino produkcijos savikainą.

Dalintis su kitais