ProBaltic sėkmingai pritraukė Europos Sąjungos finansavimą Velocity Black MTEP projektui, kurio esminis tikslas – pasiūlyti aukštos kokybės asmeninio konsjeržo paslaugas savo nariams dideliu mastu. Siekiant to, būtina „Velocity Black” mobiliosios programėlės naudotojus susieti su įmonės specialistais, kurie naudoja išmaniųjų dirbtinio intelekto pagrįstus įrankius, kad kuo efektyviau apdorotų narių užklausas bei pateiktų individualizuotas, išsamesnes ir tikslesnes rekomendacijas.
Šiame procese taikoma technologija padeda ne tik greitai ir lengvai apdoroti narių užklausas, bet ir užtikrina, kad paslaugos būtų suteikiamos įvairiose tradicinio verslo srityse, tokiuose kaip kelionių, viešbučių pramonė, maisto bei prabangos prekių mažmeninė prekyba. Be to, „Velocity Black” projektas siekia nuolat tobulinti savo paslaugas, įgyvendindamas naujas technologijas ir atitikdamas klientų poreikius bei lūkesčius.
Planuojate panašų projektą?
„ProBaltic Consulting“ nuo 2007 m. parengė projektų už daugiau kaip 250 mln. € ir padėjo klientams pritraukti per 90 mln. € negrąžintino finansavimo. Susipažinkite su paslaugomis, peržiūrėkite aktualius kvietimus arba susisiekite dėl tinkamumo vertinimo.