fbpx

„Probaltic Consulting“ padėjo UAB „AGA CAD“ parengti ir sėkmingai įgyvendinti novatoriško parametrinio modelio, skirto šlaitinių stogų konstrukcijų projektavimui, sukūrimo 497 871,29 eurų vertės projektą pagal priemonę „Intelektas LT“.

UAB „AGA CAD“ yra nepriklausoma pažangiausių pasaulyje kompiuterinio projektavimo programų tiekėja ir konsultantė pasirinkimo klausimais. Ilgametė įmonės patirtis sektoriuje leido įžvelgti, kad rinkoje trūksta patogaus įrankio pastato su šlaitiniu stogu projektavimui. Dėl šios priežasties šlaitinių stogų projektavimas kainuoja brangiau ir užtrunka ilgiau. „ProBaltic Consulting“ padėjo UAB „AGA CAD“ pasirinkti tinkamą finansavimo schemą, įvertinti idėjos galimybes ir pritraukti reikalingą finansavimą iš išorės. UAB „AGA CAD“ paraiška buvo finansuota iš ES struktūrinių fondų lėšų. Projektui skirtos lėšos padėjo UAB „AGA CAD“ pasiekti įmonės organizacinių tikslų.

Projekto metu buvo sukurtas parametrinis modelis, skirtas viso pasaulio projektuotojams, projektuojantiems pastatus su šlaitiniais stogais. Modelis suteikia galimybę jo naudotojui bet kuriuo metu pakeitus šlaitinio stogo konstrukcijos parametrus gauti reikiamus rezultatus. Nauja technologija pritaikyta komandiniam architektų, inžinierių ir konstruktorių darbui vienoje aplinkoje. Kartu su tradiciniu automatizuotu projektavimu, novatoriškas produktas leidžia rasti sprendimus ekonomiškai kritiškose situacijose, padeda išvengti klaidų, pateikia projekto efektingumo ir sąnaudų prognozę. Produktas pritaikytas skirtingų šalių – ES, JAV, Kanados, Australijos, PAR ir kitų rinkų – specifikai.

Dalintis su kitais